درباره واژه اندیش چه می‌دانید؟

about vajehandish | واژه اندیش

انتشارات واژه اندیش

انتشارات واژه اندیش (Vajehandish Publishing) در سال 1395 فعالیت جدی خود در زمینه چاپ و انتشار کتاب‌های زبان انگلیسی و آلمانی را شروع نمود و پس از مدتی توانست جایگاه خود را در بازار پررقابت کتاب پیدا کند.

انتشارات واژه اندیش با در بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص، تجهیزات پیشرفته و به روز چاپ و نظارت دقیق بر روی پروسته تولید کتاب، توانسته است به کیفیت بسیار بالایی در تولید کتاب دست پیدا کند. ما این کیفیت را مدیون نیروهای دلسوز و پرتلاش و همچنین برنامه‌ریزی دقیق و منظم در چند سال گذشته هستیم.

خرید کتاب با کیفیت و کم هزینه

تمامی کتاب‌های چاپ شده در این مجموعه از نظر کیفی در بالاترین سطح ممکن می باشند، اما آیا این کیفیت بالا باعث شده است که قیمت کتاب های ما افزایش پیدا کند؟ خوشبختانه باید بگوییم که خیر، واژه‌اندیش با بهره‌مندی از امکانات چاپ و صحافی در درون مجموعه خود، توانسته است تا حد زیادی قیمت تمام شده کتاب‌ها را کاهش دهد.

همچنین تمام تلاش ما در مجموعه واژه‌اندیش حذف واسطه‌ها و رساندن مستقیم محصولات به دست مصرف‌کننده نهایی است. ما برآنیم تا با حذف هر چه بیشتر واسطه‌ها و فروش مستقیم کتاب‌های خود، از افزایش بی رویه قیمت کتاب‌ها جلوگیری کنیم تا گامی در جهت افزایش قدرت خرید کتاب و سرانه مطالعه در کشور برداریم. ما نه تنها به تولید کتاب‌های با کیفیت و مفید تعهد داریم، بلکه به رساندن کتاب با قیمت‌های واقعی به دست خوانندگان نیز تعهد داریم.

0
تعداد کتاب‌های موجود
0
مشتریان قدیمی
0
کتاب‌های در دست چاپ

مراحل خرید کتاب از واژه اندیش

تماس با ما

برای اطمینان از موجودی و خرید عمده کتاب با کارشناسان ما در تماس باشید.

02166603800 و 02166609800

ثبت سفارش

کتابهای زیادی در انبار ما چاپ شده موجود است. برای سفارش جدید چاپ کتاب در زمان تماس با کارشناسان ما مشخصات کامل کتاب را قید کنید.

ارسال کتاب

تحویل کتاب به صورت پستی یا باربری قابل انجام است و برای سفارش های حجم کم با پیک ارسال خواهد شد.
خرید کتاب از انتشارات واژه اندیش